divka li-oddelovac chlapec

T- mobile Olympijský běh

20.6.2018   Zpět na Naše zážitky

Dne 20. 6. se naše škola stala součástí největšího běžeckého dne v České republice. Závod byl odstartován na školním hřišti ZŠ Slovenská. Na start se postavilo 45 závodníků, kteří byli rozděleni do dvou věkových kategorií. V mladší kategorii si stupínek vítězů vybojovala Terezka Münsterová, na druhém místě přiběhl Albín Vavrek a na pěkném třetím místě se umístila Lucie Klíglová. Ve starší kategorii si zlatou medaili svou bojovností právem zasloužil František Hurta. Na druhém místě doběhl Josef Sklenář a třetí závodnicí byla Kamila Holešovská. Letos proběhl 2. ročník běžeckých závodů a všichni se těšíme, že v příštím roce si opět v T. mobile Olympijském běhu změříme svou sílu a vytrvalost.
                                                                                                                                                                              Vložila: Soňa Kuchařová